Acil Tıp

Klinik Hakkında


Acil Servis Ünitesi, hastaneye müracaat eden acil durumdaki hastaların gerekli tıbbi müdahalesini zamanında ve eksiksiz yerine getirilmesini sağlayan ve 24 saat kesintisiz olarak aynı kalitede acil hizmet veren bir ünitedir.     

Birimimizde  yeşil alan muayene odası, sarı alan muayene odası, kırmızı alan muayene odası, cerrahi müdahele odası, kimyasal arındırma odası , enjeksiyon odası, tomografi, röntgen ve personel odaları mevcuttur.

Acil Servisimiz acil tıp uzmanı, pratisyen hekim, hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni, bilgi işlem personeli, güvenlik görevlisi ve temizlik personeli ile hizmet vermektedir.


Ünitenin verimli çalışmasını sağlayan laboratuar, röntgen, tomografi, MR gibi bütün destek bölümler 24 saat çalışmakta olup, her birim kendi alanında deneyimli ve yetenekli tıbbi kadro, hizmet vermek üzere hastanemizde bulunmaktadır.

Acil servislerimize başvuran hastalar, sağlık personelleri tarafından durumlarının önemine göre sıralanır ve hekimler bu sıralamaya göre tıbbi müdahalede bulunurlar.

YEŞİL ALAN
yeil_alan.jpg


SARI ALAN
sar-alan.jpg


KIRMIZI ALAN
krmz_alan.jpg

 

 

02 Haziran 2022