T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Tüm Birim Sorumlu Listesi

Güncelleme Tarihi: 13/01/2020

SERVİSİADI SOYADI
1ACİL SERVİSERCAN BAYDAR
2ACİL SERVİS KUDUZ SORERCAN BAYDAR
3ACİL LABORATUARMEHMET ERCAN KIZILAY
4AMELİYATHANEREMZİ SEYMEN
5ANESTEZİREMZİ SEYMEN
6ANJİYO ÜNİTESİİSA AKTAŞ
7BAŞECZACINİDA KAHYAOĞLU
8BEYİN CERRAHİGÜLSEREN ELİHOŞ
9BİLGİ İŞLEMSAİT SÜZER
10BİYOKİMYA LABORATUVARIMEHMET ERCAN KIZILAY
11CERRAHİ YOĞUN BAKIMMEHMET ALİ DEMİR
12ÇALIŞAN HAKLARIHALUK DENİZ
13ÇOCUK CERRAHİ SERVİSİGÜLSEREN ELİHOŞ
14DAHİLİYE SERVİSİŞAHİN CABAZ
15DAHİLİYE YOĞUN BAKIMNURETTİN DEMİR
16DİABET HEMŞİRESİMERAL KAYA
17DOKÜMAN YÖN.SOR.MAHMUT AĞIRAĞAÇ
18EĞİTİM BİRİMİRAHİME MELİKOĞLU
19ENDOSKOPİHAVVA SÖLMEZ
20ENFEKSİYON HEMŞİRESİÇİĞDEM AYALP
21FATURALAMAABDURREZZAK ERDEM
22F.T.R ÜNİTESİ İPEKYOLTUBA AÇIKYOL
24GENEL CERRAHİ -1SEMA ÇELİK
25GENEL CERRAHİ -2AYSUN BEYAZ
26GENEL YOĞUN BAKIMMÜSLÜM ÖZTÜRK
27GÖĞÜS SERVİSİ 1-2ÖMÜRAY AÇIKGÖZ
28İNTANİYE SERVİSİAHMET TÖREN
29KDCRUKİYE İPEK
30KAN ALMATUBA KORLAELÇİ
31GÜVENLİKAYDIN UÇAR
32HASTA HAKLARIİFFET GAZİ
33HEMODİYALİZMERAL BEYAZ
34İLAÇ ECZANESİNİDA KAHYAOĞLU
35PLASTİK-GÖGÜS CER.AHMET TÖREN
36KARMA SERVİSİDERYA KOÇBABA
37KORONER YOĞUN BAKIMKENAN KARAKAŞLI
38KDC / KARDİYOLOJİ SERVİSİRUKİYE İPEK
39KALİTE BİRİMİŞEYHMUS BAYTAK
40KAN MERKEZİMUSTAFA BÜLENT YORGUN
41KEMOTERAPİSİBEL İSTEGÜN
42K.B.B.GÜLSEREN ELİHOŞ
43MİKROBİYOLOJİŞADİYE YOLDAŞ
44MUTEMETLİKAHMET SUVAROĞLU
45MUTFAKÇİĞDEM AYALP
46NÖROLOJİGÖKHAN GÜNEŞ
47NÜKLEER TIPLEYLA AVCI
48ORTOPEDİOSMAN HALAÇ
49PATOLOJİSELAMİ EKİNCİ
50PERSONEL ŞUBEFETHİYE DİLEK BENEK
51PLASTİK CERRAHİGÜLSÜM ÇİFTBUDAK
52PSİKİYATRİ SERVİSİFADİLE KAYA
53RADYOLOJİİBRAHİM HALİL ÇOBAN
54RADYOTERAPİSEBAHAT KAYA ALTUNDAL
55SARF ECZANESİ
56SEMT POLİKLİNİĞİMERVE BETÜL ÖZDEMİR
57SABİM-BİMERİFFET GAZİ
58SİVİL SAVUNMA SORUMLUSUSADIK UÇAN
59SOSYAL HİZ.BİRİMİHALUK DENİZ
60TEKNİK SERVİSORHAN TİYESTİ
61TİĞMUSTAFA KALAYCI
62ÜROLOJİSEMA ÇELİK
63YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIMSERKAN ÖNCEL

Haliliye Ek Bina
ADI - SOYADIÇALIŞTIĞI SERVİS
1MERYEM TOPRAKTEPEDahiliye+Göğüs Ser.
2MERYEM TOPRAKTEPEHematoloji+Onkoloji Ser.
3MUSTAFA DİNÇERKardiyoloji Servisi
4ABİDE ASNUKÇocuk Servisi
5DERYA ÇOLAKCerrahi Servisi
6DERYA ÇOLAKKadın Doğum Servisi
7ZİNNET ÖZDİKERDoğumhane
8MUSTAFA DİNÇERKoroner Yoğun Bakım
9SERKAN ÖNCELYeni Doğan Yoğun Bakım
10İSMAİL TUNÇDahiliye Yoğun Bakım
11LÜTFİ BANUKAnjiyoğrafi Ünitesi
12ZİNNET ÖZDİKERKematerapi
13M. EMİN TAŞAcil Servis
14MEHMET AKKUŞAmelaiyathne (Hemşire)
15MEHMET AKKUŞAmeliyathane (Anestezi)
16EMİNE SUVAROĞLUKan Merkezi
17ALİ LEBLEBİCİLaboratuvar
18MEHMET ESENRadyoloji
19MERYEM TOPTAKTEPE
 Palyatif Bakım
20MUSTAFA TOYYANIK