T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Tüm Birim Sorumlu Listesi

Güncelleme Tarihi: 18/11/2019

 Merkez Bina
SERVİSİADI SOYADIİMZA
1ACİL SERVİSERCAN BAYDAR
2ACİL SERVİS KUDUZ SORERCAN BAYDAR
3ACİL LABORATUARMEHMET ERCAN KIZILAY
4AMELİYATHANEREMZİ SEYMEN
5ANESTEZİREMZİ SEYMEN
6ANJİYO ÜNİTESİİSA AKTAŞ
7BAŞECZACINİDA KAHYAOĞLU
8BEYİN CERRAHİGÜLSEREN ELİHOŞ
9BİLGİ İŞLEMSAİT SÜZER
10BİYOKİMYA LABORATUVARIMEHMET ERCAN KIZILAY
11CERRAHİ YOĞUN BAKIMMEHMET ALİ DEMİR
12ÇALIŞAN HAKLARIHALUK DENİZ
13ÇOCUK CERRAHİ SERVİSİGÜLSEREN ELİHOŞ
14DAHİLİYE SERVİSİŞAHİN CABAZ
15DAHİLİYE YOĞUN BAKIMNURETTİN DEMİR
16DİABET HEMŞİRESİMERAL KAYA
17DOKÜMAN YÖN.SOR.MAHMUT AĞIRAĞAÇ
18EĞİTİM BİRİMİRAHİME MELİKOĞLU
19ENDOSKOPİHAVVA SÖLMEZ
20ENFEKSİYON HEMŞİRESİÇİĞDEM AYALP
21FATURALAMAABDURREZZAK ERDEM
22F.T.R ÜNİTESİ İPEKYOLTUBA AÇIKYOL
23F.T.R ÜNİTESİ HALİLİYEALİ CEREN
24GENEL CERRAHİ -1SEMA ÇELİK
25GENEL CERRAHİ -2AYSUN BEYAZ
26GENEL YOĞUN BAKIMMÜSLÜM ÖZTÜRK
27GÖĞÜS SERVİSİ 1-2ÖMÜRAY AÇIKGÖZ
28İNTANİYE SERVİSİAHMET TÖREN
29KDCRUKİYE İPEK
30KAN ALMATUBA KORLAELÇİ
31GÜVENLİKAYDIN UÇAR
32HASTA HAKLARIİFFET GAZİ
33HEMODİYALİZMERAL BEYAZ
34İLAÇ ECZANESİNİDA KAHYAOĞLU
35PLASTİK-GÖGÜS CER.AHMET TÖREN
36KORONER YOĞUN BAKIMKENAN KARAKAŞLI
37KDC / KARDİYOLOJİ SERVİSİRUKİYE İPEK
38KALİTE BİRİMİŞEYHMUS BAYTAK
39KAN MERKEZİMUSTAFA BÜLENT YORGUN
40KEMOTERAPİSİBEL İSTEGÜN
41K.B.B.GÜLSEREN ELİHOŞ
42MİKROBİYOLOJİŞADİYE YOLDAŞ
43MUTEMETLİKAHMET SUVAROĞLU
44MUTFAKÇİĞDEM AYALP
45NÖROLOJİGÖKHAN GÜNEŞ
46NÜKLEER TIPLEYLA AVCI
47ORTOPEDİOSMAN HALAÇ
48PATOLOJİSELAMİ EKİNCİ
49PERSONEL ŞUBEFETHİYE DİLEK BENEK
50PLASTİK CERRAHİGÜLSÜM ÇİFTBUDAK
51PSİKİYATRİ SERVİSİFADİLE KAYA
52RADYOLOJİİBRAHİM HALİL ÇOBAN
53RADYOTERAPİSEBAHAT KAYA ALTUNDAL
55SARF ECZANESİ
56SEMT POLİKLİNİĞİMERVE BETÜL ÖZDEMİR
57SABİM-BİMERİFFET GAZİ
58SİVİL SAVUNMA SORUMLUSUSADIK UÇAN
59SOSYAL HİZ.BİRİMİHALUK DENİZ
60TEKNİK SERVİSORHAN TİYESTİ
61TİĞMUSTAFA KALAYCI
62ÜROLOJİSEMA ÇELİK
63YANIKMUSTAFA TOY
64YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM

Haliliye Ek Bina
ADI - SOYADIÇALIŞTIĞI SERVİSİMZA
1MERYEM TOPRAKTEPEDahiliye+Göğüs Ser.
2MERYEM TOPRAKTEPEHematoloji+Onkoloji Ser.
3MUSTAFA DİNÇERKardiyoloji Servisi
4ABİDE ASNUKÇocuk Servisi
5YELİZ AVANCerrahi Servisi
6YELİZ AVANKadın Doğum Servisi
7ZİNNET ÖZDİKERDoğumhane
8MUSTAFA DİNÇERKoroner Yoğun Bakım
9SERKAN ÖNCELYeni Doğan Yoğun Bakım
10REMZİ TOPRAKDahiliye Yoğun Bakım
11LÜTFİ BANUKAnjiyoğrafi Ünitesi
12SİBEL İSTEGÜNKematerapi
13M. EMİN TAŞAcil Servis
14MEHMET AKKUŞAmelaiyathne (Hemşire)
15MEHMET AKKUŞAmeliyathane (Anestezi)
16EMİNE SUVAROĞLUKan Merkezi
17ALİ LEBLEBİCİLaboratuvar
18MEHMET ESENRadyoloji