T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Sorumlu Uzman Hekim Listesi

Güncelleme Tarihi: 02/02/2021

SERVİS SORUMLU UZMAN HEKİMLER

SIRA

SERVİS ADI

AD - SOYAD

1

BAŞHEKİM

AHMET KAYA

2

BAŞHEKİM YRD.

GÜLBEN SARAÇOĞLU

3

BAŞHEKİM YRD.

HÜSEYİN AVNİ DEMİR

4

BAŞHEKİM YRD.

ESAT TAYLAN UĞURLU

5

BAŞHEKİM YRD.

HALİL FERAT ÖNCEL

6

BAŞHEKİM YRD.

KAAN ÇİFTÇİ

7

BAŞHEKİM YRD.

ALİ LEVENT

8

BAŞHEKİM YRD. (HALİLİYE)

ABDULAZİZ AKIL

9

ACİL LABORATUVAR

UĞUR FAHRİ YÜREKLİ

10

ACİL SERVİS

BİNNUR EŞREF

11

ACİL SERVİS (HALİLİYE)

ABDULKADİR AKTÜRK

12

AMATEM

ESİN LEVENT

13

AMELİYATHANE VE STERİLİZASYON

HASAN BASRİ BAHÇIVAN

14

ANESTEZİ BİRİMİ

MÜSLÜM ÇAKIR

15

BEYİN CERRAHİ SERVİSİ

TANER ENGİN

16

BİYOKİMYA LABORATUVARI

UĞUR FAHRİ YÜREKLİ

17

ÇOCUK CERRAHİ SERVİSİ

MEHMET EMİN BALCIOĞLU

18

ÇOCUK HASTALIKLARI SERVİSİ

KORAY BAKIR

19

ÇOCUK PSİKİYATRİ SERVİSİ

DUYGU KAÇAMAK ÖĞÜT

20

DAHİLİYE SERVİSİ

UMUT TENDİK

21

CİLDİYE BİRİMİ

MUHAMMET REŞAT AKKUŞ

22

ENDOKRİNOLOJİ SERVİSİ

ÖZLEM ZEYNEP AKYAY

23

EVDE-BAKIM BİRİMİ

MERVE BETÜL ÖZDEMİR

24

FİZİK TEDAVİ SERVİSİ

AHMET HARTAVİ

25

GASTRO-CERRAHİ SERVİSİ

FERUDUN KAYA

26

GASTROENTOLOJİ SERVİSİ

ALP ATASOY

27

GENEL CERRAHİ SERVİSİ

TOLGA FARUK ÇEKİÇ

28

GENEL YOĞUN BAKIM (HAL.)

GÜLÇİN PATMANO

29

GÖĞÜS CERRAHİ SERVİSİ

ALİ HIZIR ARPAT

30

GÖĞÜS HASTALIKLARI SEVİSİ

FERHAT NAMLI

31

GÖZ HASTALIKLARI SERVİSİ

MAHMUT SUBAŞI

32

HALİLİYE ÇOCUK SERVİSİ

KORAY BAKIR

33

HEMATOLOJİ SERVİSİ

OSMAN ŞAHİN

34

HEMODİYALİZ SERVİSİ

TUNCAY ŞAHUTOĞLU

35

HEMOVİJİLANS BİRİMİ

İBRAHİM HALİL DİKİCİ

36

İNTANİYE SERVİSİ

LEMAN KARAAĞAÇ

37

KADIN HASTALIKLARI SERVİSİ

 

38

KBB SERVİSİ

AHMET DOBLAN

39

KALP-DAMAR CERRAHİ SERVİSİ

CEYLAN KURAN AKIT

40

KAN MERKEZİ BİRİMİ

İBRAHİM HALİL DİKİCİ

41

KAN MERKEZİ BİRİMİ (HALİLİYE)

YUSUF SAĞLAM

42

KARDİYOLOJİ SERVİSİ

BEDRİ CANER KAYA

43

KEMİK İLİGİ NAKLİ ÜNİTESİ

ESAT TAYLAN UĞURLU

44

KORONER YOĞUN BAKIM

ÖMER FARUK ÇİÇEK

45

KORONER YOĞUN BAKIM HAL.

MEHMET HAN MERCAN

46

MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI

HALİME ÖZDEMİR

47

NEFROLOJİ SERVİSİ

TUNCAY ŞAHUTOĞLU

48

NÜKLEER TIP BİRİMİ

FİKRET ERTEK

49

NÖROLOJİ SERVİSİ

HÜSEYİN AVNİ DEMİR

50

ORTOPEDİ SERVİSİ

FELAT ÖNCEL

51

ORGAN NAKLİ BİRİMİ

HASAN BASRİ BAHÇIVAN

52

PATOLOJİ LABORATUVARI

AHMET ÇAĞRI EVRAN

53

PLASTİK CERRAHİ SERVİSİ

YASEMİN AYDINLI

54

PSİKİYATRİ SERVİSİ

 

55

RADRASYON ONKOLOJİSİ

SEDENAY ÖSKEROĞLU KAPLAN

56

RADYOLOJİ BİRİMİ

ERGİN KARAMAN

57

RAMOTOLOJİ SERVİSİ

EDİP GÖKALP GÖK

58

TIBBİ ONKOLOJİ SERVİSİ

ŞABAN GÜZELLER

59

T.R.S.M.

ÜLKER FEDAİ

60

ÜROLOJİ SERVİSİ

MEHMET DOĞAN

61

YANIK ÜNİTESİ

NADİRE DİNÇ

62

YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM

ZEHRA ARSLAN