SAĞLIĞA ADANMIŞ 25 YILA PLAKET
22 Mart 2024

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Abdullah Solmaz Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle düzenlenen program ile Merkez Hastanelerde görev yapan doktorlarla bir araya geldi. Programda meslek hayatında “25 yılını” dolduran doktorlara plaket verildi.

 

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Abdullah Solmaz ve Hizmet Başkanlarının katılımları ile gerçekleşen programda hekimlikte çalışma süresi 25 yılı aşmış olan doktorlara yönelik olarak kamuda hizmet süresi boyunca yapmış oldukları özverili çalışmalardan dolayı İl Sağlık Müdürü Solmaz, Hizmet Başkanları ve hastane yönetim tarafından plaket takdim edildi.

 

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Abdullah Solmaz, konuşmalarında;

14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle düzenlemiş olduğumuz sağlık camiasında 25 yılını dolduran hekimlerimize hazırladığımız programa katıldığınız için hepinize teşekkür ederim.  25 yıl deyip geçmek yani telaffuz açısından kolay olsa da geriye dönüp baktığımız zaman gerek tıp fakültesine hazırlık dönemi gerek kazandıktan sonra okuma dönemi, pratisyen hekimlik, asistanlık, uzmanlık derken 25 yıl cidden bir ömür. Deprem oldu herkes apartmanlarından koştuğu çıktığı dönemde kimse dükkanına dahi giremiyorken, Biz sağlık tesislerinde hastalara baktık. Enkaz altından yaralı vatandaşlarımızı çıkardık. Ameliyatlarda hastalarımızın müdahalesine devam ettik. Elimizden gelen ne varsa hastalarımız adına kendimizden taviz vererekten müdahalemizi yapıyoruz ve hastalarımızın sağlığın korunması adına çalışıyoruz. Sizlere bu yürüttüğünüz meslekten dolayı minnettar ve hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

  • SAĞLIĞA ADANMIŞ 25 YILA PLAKET
  • SAĞLIĞA ADANMIŞ 25 YILA PLAKET
  • SAĞLIĞA ADANMIŞ 25 YILA PLAKET
  • SAĞLIĞA ADANMIŞ 25 YILA PLAKET
  • SAĞLIĞA ADANMIŞ 25 YILA PLAKET